Hakkımızda

Himel markalı alçak gerilim ürünleri Delixi Elektrik tarafından üretilen uluslararası bir markadır.
Himel markalı alçak gerilim ürünleri uluslararası standartlara uygun olarak imal edilip ekonomik segmente hitap etmektedir.
Himel markalı alçak gerilim ürünlerinin satış ve dağıtımı bayi ağı üzerinden yapılmaktadır.

Misyonumuz

• Doğru seçimler sunmak ve müşterilerimize rekabetçi bir ortamda işlerinin büyümesine yardımcı olmak.

• Sade ve sağlam tasarımlı ürünler ve her nerde ihtiyacınız olduğunda ürünlerimizi bulabilceğiniz bayi ağını sağlamak.

• Doğru zamanda müşterilerimize doğru seçimi kaliteli ve uygun fiyata sunan bir tedarikçi olmak.

Vizyonumuz

Dünyada, en düşük seviyeden en yüksek seviyesine kadar tüm projeler kusursuz bir şekilde tamamlanmalıdır. Bunun gerçekleşebilmesi için güvenli, kullanımı kolay ve kurulumu hızlı olan ürünler gereklidir.Yeni ekonomilerin hızlı gelişim sebebi ile Pazar talebi yeterli kalitede ve uygun fiyatlı ürünlere yönelmektedir.

Biz bu temel elektrik uygulamaları için pazarın yeterli kalitede ve uygun fiyatlı ürünlere ihtiyaç duyduğuna inandık ve bu ihtiyacı karşılamayı kendimize hedef olarak belirledik.

Değerlerimiz

• Mevcut
Hızlı hareket etmek ve mevcut en iyi teklifi sunmak için çalışıyoruz.Biz uluslararası bir şirket olarak her zaman müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve ihtiyaç duyulan ürünü yeterli kalitede uygun fiyata sağlamak için çalışıyoruz.

• Uygulanabilir
Himel ürünleri,sade, pratik, ve müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Biz ortak kullanım için temel uygulamaları tasarlamak ve doğru ürünleri sunmayı amaçlıyoruz: Kullanımı kolay, kurulumu hızlı ve sürekliliği olan ürünler.

• Sorumluluk
Himel kanıtlanmış teknolojisi ve kendini iş ortakları ile uzun vadeli çalışmaya adanmış uluslararası uzmanlığa sahip profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Biz bugünün sürekli değişen pazarına,iş ortaklarımıza rekatbetçi,uygun fiyatlı ve yeterli kalitede ürünler sunmayı hedefliyoruz.

Copyright © 2013 Himel. ARENA Web Tasarım