Aralık 2016 Fiyat

Yeni fiyat listemiz, Aralık 2016 listesi çıkmıştır. Fiyat Listesi ve Katalog sekmesinden indirebilirsiniz.

Himel Sonbahar Kampanyası

4 Kutuplu Kontaktörde Sonbahar Fırsatı ! Detaylı Bilgiyi Partnerlerimizden ve Satış Temsilcilerimizden Alabilirsiniz ...

Himel Ekim 2015 Fiyat listemiz çıktı..

Yeni Ekim 2015 ayı fiyat listemiz çıkmıştır.Fiyat listesi sekmesinden ulaşabilirsiniz..

Kampanyada Son Hafta

Himel Bahar Kampanyasında Son Hafta - Son Fırsat ...

Himel Bahar Kampanyası

HİMEL ELEKTRİK yaz kampanyası başlamıştır. Detaylı bilgiyi web sitemiz,iş ortaklarımız,bayilerimiz ve bölge satış yetkilisi arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Himel Akdeniz Bölge Elektrikçileriyle Buluştu..

Akdeniz bölgesinde yer alan iş ortaklarımız ile Afyon Termal Hotel'de gerçekleştirmiş olduğumuz HİMEL tanıtım organizasyonuna göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

WIN OTOMASYON 2014

Detaylı Bilgi İçin Yandaki Resime Tıklayınız ..

19-22 Mart Win Otomasyon Fuarı

19-22 Mart tarihinde Tüyap Fuar Merkezinde Düzenlenecek Olan WİN OTOMASYON Fuarında

Geçen Seneki Yerimiz Olan 3. Hall D:180 Numaralı Standımızda Yepyeni Ürünlerimizle Tanışmak İçin 

Ziyaretlerinizi Bekliyoruz.

Himel Elektrik olarak Dubai de 11-13 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Ortadoğu Elektrik Fuarındayız.

Himel Elektrik olarak Dubai de 11-13 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Ortadoğu Elektrik Fuarındayız.

Himel Ekim 2013 Fiyat Listesi

Himel Elektrik Ekim 2013 Fiyat Listemiz Çıkmıştır.

Anasayfamızda Bulunan Fiyat Listesi ve Katalog Sekmesinden İndirebilirsiniz...

Himel Ekstra İskonto Kampanyamız Sona Ermiştir.

Himel Ekstra İskonto Kampanyamız Sona Ermiştir.

Göstermiş Olduğunuz Yoğun İlgiden Dolayı Tüm Müşterilerimize Teşekkür Ederiz.

                                                                                                       HİMEL TÜRKİYE

Himel Ekstra İskonto Kampanyası

4,5 kA Otomatik Sigorta ve Kaçak Akım Rölelerinde Ekstra İskonto Kampanyamız Başlamıştır.

Kampanya Koşulları Hakkındaki Detaylı Bilgiyi Bölge Temsilcilerimizden ve Kampanyaya Katılan Bayilermizden Öğrenebilirsiniz.

Kampanyaya Dahil Olan Ürünlerimizi Yandaki Resimde Görebilirsiniz.

HİMEL Fabrika ve Ar&ge Ziyareti Haziran 2013

Himel Türkiye bayi ve satış organizasyonu olarak; profesyonel yaklaşım,problem çözme hızı,sonuç odaklılık ve pozitif büyüme kriterleriyle değerlendirilme sonucu; 20 ülke arasından en başarılı ülke organizasyonu seçildi.

Bu başarıyı sağladığımız ortaklarımız ile birlikte;Haziran ayında Himel\\\\\\\'in üretim tesislerini,Şanghay\\\\\\\'da kurulan 200 kişinin çalıştığı en ileri teknolojiye haiz Araştırma ve Geliştirme merkezi ve de piyasaya sunacağı ürünleri tanımayı hedefleyen ziyaret gerçekleştirildi.

Detaylı üretim organizasyonu sunumu yapıldı.Himel ürünlerinin hangi şartlarda üretildiği,ürünlerin hangi test ve kontrollerden geçtiği incelendi.Yapılan ziyarette yüksek teknoloji ile üretilen tüm ürünlerin tek tek nasıl kalite kontrol testinden geçtiği incelendi.

Gerçekleştirdiğimiz bu üretim ve Ar-Ge ziyaretinden sonra Himel Türkiye adına Alper TUNCER ve Yakup AVCI\\\'nında iştiraki ile Himel bayilerine göstermiş oldukları başarılı dönem ödül töreni ile devam etti.

Gerçekleştiriğimiz bu önemli ödül töreni ve fabrika ziyaretine önemli zamanlarını ayıran değerli iş ortaklarımıza destek ve işbirliklerinden dolayı tekrar teşekkür ederiz.

Win 2013

HİMEL e göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

21-24 Mart WIN 2013

Alçak gerilim çözümlerine yeni alternatifiniz HİMEL ürünleri ile tanışmak için WİN\'13 fuarına bekliyoruz.

17-19 Şubat Orta Doğu Elektrik Fuarı

Himel Elektrik 17-19 Şubat 2013 tarihlerinde Dubai-Birleşik Arap Emirliklerinde de düzenlenen Orta Doğu Elektrik fuarına katıldı.

Himel Bayi Toplantısı

Tüm Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Himel Elektrik,12 temmuz 2012 tarihinde alanında uzman güçlü 11 Ana Dağıtım Distribütörleri üzerinden Endüstriyel Tesisler, Makina üreticileri, Elektrik Toptancıları, Elektrikçiler, Pano İmalatçıları, Bina ve Konut Projeleri alanlarında Alçak Gerilim ürünlerini tanıttığı bayi toplantısını gerçekleştirmiştir.

Toplantıda 2013 yılında sunulacak yeni ürünler hakkında bilgilendirmeler yapılmıştır. Müşterileri için her zaman “Doğru Tercih” olma ilkesini benimseyen Himel Elektrik, ürün çeşitliliği ve çözümleriyle dünyada olduğu gibi Türkiye’de de alçak gerilim elektrik sektörünün öncü ve yenilikleri ile sektöre yön veren markaları arasında yer almayı hedeflediğini iş ortakları ile paylaşmıştır.

Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ekonomik şartlarla bir araya getiren Himel, üretmekte olduğu ürünleri birçok ülkenin kalite standartlarına ve şartlarına uygun imal ediyor.Türkiye’de de bu şekilde uluslararası bağımsız laboratuarlardaki testleri geçerek, TSE belgesi alan Himel Elektrik, ürünlerinin Türkiye standartlarına uygun kaliteli ürünler olduğunu kanıtladığını iş ortakları ile paylaşmıştır.

Üretimini yaptığı tüm ürünlerinde titiz bir kalite kontrol anlaşına sahip Himel Elektrik, aynı zamanda ürünleri ve ambalajlarında çevreye duyarlı hammadde kullanıldığı ve yine çevreye saygılı tesislerde üretim yapıldığı iş ortakları ile paylaşılmıştır.

Himel Ocak 2013 Yeni Fiyat Listesi Çıktı

YENİ LİSTEMİZİ YUKARIDAKİ FİYAT LİSTESİ VE KATALOG BÖLÜMÜNDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

Copyright © 2013 Himel. ARENA Web Tasarım